Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - AKCE - BĚH KILOMETROVKOU 2017

Běh Kilometrovkou 2017

V sobotu 7. října bude patřit plzeňská Kilometrovka tradičnímu
BĚHU PO ŠESTI
Rekreační běh Kilometrovkou po šesti (rozuměj člověk a pes) konaný vždy počátkem října na závěr Hravého podzimu v Zoologické a botanické zahradě města Plzně se letos poběží tuto sobotu 7. října.
Registrace účastníků na začátku aleje u Kalikovského mlýna začne ve 13 hod a bude ukončena ve 14 hod. První dvojice vyběhnou na trať ve 13,30 hod. Každý z účastníků musí předložit platný očkovací průkaz, startovným je sáček piškotů pro pejsky v psím útulku.
Obdobně jako v minulých letech je mottem závodu Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Tomu bude odpovídat i počet předaných cen.
Vítáni jsou všichni soutěživí páníčkové a jejich čtyřnozí miláčci bez rozdílu plemene, stáří, vzrůstu, původu či nepůvodu.
Stejně jako v předešlých letech je i tentokráte připraven pro všechny účastníky běhu zajímavý a pestrý doprovodný program u budovy ředitelství zoologické a botanické zahrady. Hlavní roli v něm budou hrát opět psi a jejich dovednosti.
Běh po šesti Kilometrovkou je každoroční symbolickou satisfakcí za to, že do Zoologické a botanické zahrady města Plzně mají psi z veterinárních a bezpečnostních důvodů vstup zakázán.
Hlavními pořadateli Běhu po šesti Kilometrovkou jsou Sdružení přátel Zoologické a botanické zahrady města Plzně IRIS a RPVET Plzeň.

Leguán

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI