Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - AKCE - PŘÍRODNÍ KRÁSY PLZEŇSKA PO ROCE OPĚT V ZOO

Přírodní krásy Plzeňska po roce opět v zoo

 

Výstava fotografické soutěže pro děti a mládež „Přírodní krásy Plzeňska“ v plzeňské ZOO
 
Již 4. ročník projektu „Přírodní krásy Plzeňska“ připravilo občanské sdružení Jsme částí Země. Z Galerii Bílé nároží se užší výběr nejlepších fotografií stěhuje do plzeňské Zoologické a botanické zahrady, konkrétně do Tropického pavilonu, kde bude k vidění do konce června.
 
Hlavním partnerem je Nadační fond Zelený poklad (www.zelenypoklad.org). Akce podporuje projekt Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015.
 
Fotosoutěž a výstava je na téma přírodních krás v Plzeňském kraji. Tento projekt je určen pro děti a mládež od 6 do 15 let z Plzeňska.
 
Záměrem projektu je zapojit děti do vyhledávání přírodních zajímavostí a různých krásných zákoutí na Plzeňsku a tímto je inspirovat a pomoci navázat hlubší vztah k životnímu prostředí ve svém okolí.
 
Sdružení Jsme částí Země (www.jsmecastizeme.org) připravuje zajímavé akce na podporu ekologie již od roku 2005. V rámci projektu se již uskutečnili v Plzni čtyři ročníky celoročních kulturně-ekologických festivalů „Jsme části Země“ a mnoho dalších akcí. Jako hosty pořadů si zvou zajímavé osobnosti, cestovatele a fotografy, ekology a umělce.
 
KDY: Výstava 1.6. – 30.6. 2014
 
KDE: Zoologická a botanická zahrada města Plzně
 
Výstava je volně přístupná veřejnosti!
 

Zebra

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI