Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - AKCE - SILVESTR A NOVÝ ROK V ZOO

Silvestr a Nový rok v zoo

 

Co takhle na Silvestra a na Nový rok do zoo?

Novoroční vstupenku určitě nevyhazujte!

Součástí silvestrovského programu se stala pro mnohé Plzeňany i další návštěva plzeňské zoo. Láká je nejen setkání s oblíbenými zvířaty, ale též tradiční dopolední program. Neodmyslitelně k němu patří chytání zlaté rybky a procházka po naučné stezce. Deset soutěžních otázek je zaměřeno na aktuální pranostiky ale také na další skutečnosti související se zimou a začátkem nového roku. Všichni, jimž se podaří vylovit holýma rukama zlatou rybku nebo budou úspěšní při zdolávání naučné stezky, se mohou těšit na drobné odměny ze silvestrovského bazaru.

Dopolední program potrvá od 10 do 12,30 hod. a jeho těžištěm bude Tropický pavilon.

Ve 12,30 naváže na soutěžní a hravé dopoledne vítání symbolicky posledního návštěvníka Zoologické a botanické zahrady města Plzně v roce 2013. Letos bude spojené s loučením se starým rokem s hudebním doprovodem plzeňské dětské skupiny JEN TAK Aleny Kozákové.

Návštěvu Zoologické a botanické zahrady města Plzně ale nemusíte poslední den roku omezovat jen na dopolední čas. Pokladny jsou otevřeny do 16,30 hod. Pro všechny návštěvníky platí jednotné zlevněné vstupné 50 Kč.

Za tuto částku si lze zoo prohlédnout – a to naposledy – ještě 1. ledna. A není to v tento den jediný dárek novoročním příchozím. Kdo si schová vstupenku, může ji použít kdykoliv během roku 2014 k další návštěvě zahrady s 25procentní slevou.

Ryba

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI