Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - AKCE - TUTO SOBOTU DO ZOO, PŘÍŠTÍ DO KILOMETROVKY!

Tuto sobotu do zoo, příští do Kilometrovky!

Tuto sobotu do zoo, příští do Kilometrovky!

I tuto sobotu 5. října bude Zoologická  a botanická zahrada města Plzně ve znamení Hravého podzimu. Na programu, který se koná před Tropickým pavilonem od 14 do 17 hod. budou různé soutěže se zvířecí tématikou. Od hlavní pokladny až k centru Zvířecí soboty dovede návštěvníky soutěžní zvířecí stezka s deseti otázkami a třicítkou možných odpovědí. Na všechny, kteří budou zvládnou otázky i různé úkoly, čekají ceny.

V 15 hod. se zaplní prostor před Tropickým pavilonem dětmi, které vyrazily do zoo tentokráte i se svým oblíbeným plyšovým zvířátkem. Věříme, že jich přijde ještě více než loni, vždyť každý takový příchozí získá zvláštní odměnu. 

A Hravý podzim pokračuje i příští sobotu 12. října. Jen se ze zoologické a botanické zahrady přesune na Kilometrovku, kde se uskuteční tradiční a oblíbený Běh Kilometrovkou po šesti. Svým programem a duchem připomene začátky akce před 10 lety. Start je ve 14 hod. na začátku Kilometrovky u Kalikovského mlýna.

Rys

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI