Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - AKCE - VÍTÁNÍ LÉTA

Vítání léta

 

Léto přichází do plzeňské zoologické a botanické zahrady již tuto sobotu
DEN NABITÝ PROGRAMEM PRO KAŽDÉHO NÁVŠTĚVNÍKA
Tato sobota 15. června bude patřit kalendářně ještě k jaru, ale v Zoologické a botanické zahradě města Plzně se už bude vítat léto. Bohatý program je připraven pro rodiny s dětmi, zvídavé návštěvníky i teenagery.
Nabídka pro rodiny s dětmi začíná již v devět hodin. Střed zahrady se po celý den promění v jednu velkou pohádku. Na pohádkové stezce budou na děti čekat nejen známé bájné postavy, ale i různé soutěže a samozřejmě také odměny za splněné úkoly.
Kdo se bude chtít dozvědět formou kvizu, které rostliny polí, luk a strání právě kvetou, ten určitě nemine bábu kořenářku a její bylinkovou univerzitu.
A do třetice - ve 14 hod. se uskuteční před Tropickým pavilonem tradiční volba Květinové dívky. Může se jí stát každá zájemkyně ve věku od 12 do 16 let, která se od 13,30 hod. do začátku programu přihlásí u pořadatelů a od poroty, složené z významných plzeňských osobností, získá potřebný počet hlasů. O vítězce a dalších dvou oceněných se bude rozhodovat v těchto disciplínách: představení se – promenáda před diváky v šatech – rozhovor s porotou – ukaž, co umíš. Odměnou jim budou ceny, jež potěší každé dívčí srdce; Květinová dívka 2013 navíc nahlédne do světa modelingu. Ozdobou poroty osobností bude šestnáctiletá Miss aerobik junior ČR 2012 Sabina Bučanová.
      
 
 
 
 

Leguán

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI