Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - AKCE - VÍTÁNÍ PRÁZDNIN 30.6.

Vítání prázdnin 30.6.

Vítání prázdnin

I letos je připraveno v sobotu připadající na přelom června a července (1. července) zábavné a soutěžní loučení se školním rokem a vítání prázdnin. Zejména dětmi je tato akce velice oblíbená - jistě i proto, že cenami za splněné úkoly jsou zmrzlinové pochoutky.

Svoji tradici má i prázdninová naučná stezka, která vybaví školáky zajímavou formou vědomostmi o tom, jak se chovat v přírodě, na co si dát pozor při prázdninových výletech a jak se vrátit po dvou měsících volna zdráv a plný zážitků opět do školních lavic.
Program v prostoru mezi hlavní pokladnou a Tropickým pavilonem začne v 10 hod. a potrvá do 17 hod.
Rodiny s dětmi mohou využít návštěvy Zoologické a botanické zahrady města Plzně rovněž jako start do Prázdninové štafety – velkého letního putování po zajímavých místech Plzeňského kraje. Letošní jubilejní X. roční nabízí opět 46 turistických cílů – hradů, zámků, muzeí, technických opamátek rozhleden, přírodních zajímavostí a naučných stezek. Pro zařazení do slosování o 50 cen je jich třeba absolvovat alespoň 12 podle vlastního výběru. Odměnám znovu vévodí rodinný zahraniční zájezd a výlet do oblak nad Plzeňským krajem.     

Jeřáb Královský

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI