Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - AKCE - VÝSTAVA MALUJEME LIDOOPY

Výstava Malujeme lidoopy

 

Zoologická a botanická zahrada města Plzně
společně s Galerií Paletka v Plzni Husově tř.
 
Vás si dovolují informovat o výstavě MALUJEME LIDOOPY,
která je v této galerii k vidění do 14. září.
Výstava představuje nejlepší dětské práce ze soutěže
Malujeme lidoopy a veřejnosti je přístupna
ve všední dny od 11 do 17 hod.
Vstup zdarma.

.....................................................

 

Skupina šimpanzů učenlivých ze Zoologické a botanické zahrady města Vás co nejsrdečněji zve ve středu 12. září v 17 hod. do Galerie Paletka v Plzni Husově třídě (naproti Velkému divadlu) na slavnostní odpoledne u příležitosti výstavy Malujeme lidoopy, předání prestižních zvláštních cen a vyhlášení autorů nejlepších soutěžních prací v jednotlivých kategoriích.
 
Program: Zahájení – ředitel Galerie Paletka Mgr. Karel Syka
                  Vystoupení představitele města Plzně
                  Předání prestižních zvláštních cen
                  Vyhlášení autorů nejlepších soutěžních prací v jednotlivých
                  kategoriích.
 
P.S.: Určitě na výstavu vyšleme svého zvěda, abychom věděli, jak jste nás, lidoopy, nakreslili a namalovali. Nemyslete si, když dostaneme příležitost, umíme také malovat a moc nás to baví.
--- 
MALUJEME LIDOOPY
VÝSLEDKOVÁ LISTINA SOUTĚŽE
 
           
ZVLÁŠTNÍ CENY
 
Zvláštní cena ZOO a BZ Plzeň:  
soubor prací - 90. MŠ, Plzeň
 
Cena města Plzně:
ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
 
Cena poroty:  
Kniha - Psychiatrická léčebna, Dobřany
 
Cena Galerie Paletka:
Lucie Šourková - 90. MŠ, Plzeň
 
 
MATEŘSKÉ ŠKOLY
     
Ceny
 
Monika Hourová - 90. MŠ, Plzeň
Tomáš Jíra - Klatovská 77, Plzeň
Natálie Janečková - 22. MŠ, Plzeň
 
čestné uznání
 
Jaroslav Dražan - MŠ, Křimice
Vojtěch Varvařovský - E. Beneše 32, Plzeň
Eliška Utišilová - 90. MŠ, Plzeň
 
 
ZÁKLADNÍ ŠKOLY
 
1.kategorie /I. stupeň ZŠ/
 
ceny
 
Tomáš Rott - ZŠ a MŠ, Mirošov
Hana Levová - ZŠ a MŠ, Mirošov
Tereza Nováková, Kristýna Kačínová, Jiří Čech - zimní tábor
 
 
 
 
čestné uznání
 
Lukáš Opatrný - ZŠ a MŠ, Mirošov
Denisa Dvořáková - ZŠ a MŠ, Mirošov
Martin Novák - zimní tábor
 
2.kategorie /II. stupeň ZŠ/
 
ceny
 
Radka Süssová – ZŠ, Přeštice
Natálie Langová - ZŠ, Přeštice
Michaela Hricová - ZŠ, Aš
Kristýna Marková – ZŠ, Mýto
 
čestné uznání
 
Markéta Kopecká – ZŠ, Mýto
Anna Marie Mihalecká – ZŠ, Přeštice
Alena Svobodová - ZŠ, Hrádek
 
ŠKOLNÍ DRUŽINY
 
ceny
 
Michaela Kratochvílová – ŠD, Chotíkov
Tereza Jeřábková – ŠD, Chotíkov
Eliška Kratochvílová – ŠD, Chotíkov
 
čestné uznání
 
Denisa Kodlová – ŠD, Chotíkov
Vojtěch Rybár - ŠD, Žinkovy
 
 
OSMILETÁ GYMNÁZIA
 
ceny
 
Veronika Gabrielová - Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice
Štěpánka Krutinová - Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice
Luu Do Hoa I Titvong - Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice
 
čestné uznání
 
Aneta Kreysová - Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice
 
 
 
 
 
 
 
ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY
 
1.kategorie /děti předškolního věku/
 
ceny
 
Kristýna Černá - výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň
Marie Anna Klinkovská - výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň
Petra Faulhammerová - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
 
 
čestné uznání
 
Anna Sýkorová - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Rozálie Kabátová - výtvarná dílna při Galerii Paletka, Plzeň
 
2.kategorie
 
ceny
 
Barbora Duchková - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Kateřina Bučková - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Jakub Vacín - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Kateřina Lomická - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
 
čestné uznání
 
Adéla Denková - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Lukáš Gabriel - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Kamila Kufnerová - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
 
3.kategorie
 
ceny
 
Jana Boušová - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Michal Ptáček – ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Lucie Koudelková - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Anna Spilková – ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
 
čestné uznání
 
Jana Fialová - ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Kristýna Vakešová – ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Vojtěch Štajer – ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
 
 
4.kategorie
 
ceny
 
Barbora Šulcová – ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Denisa Tarantíková – ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
Tereza Maříková – ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
 
čestné uznání
Alena Kratochvílová – ZUŠ, Plzeň, Jagellonská
 
 
 

 

Zebra

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI