Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - NOVINKY - KVĚTINOVÁ DÍVKA

Květinová dívka

 

Květinová dívka 2014
 
Květinová Dívka je soutěž pro slečny ve věku od 12 do 16 let pořádaná v areálu Zoologické a botanické zahrady města Plzně před Tropickým pavilonem. Jedná se již o 5. ročník této soutěže dívčího šarmu. Letos se uskuteční 14. června.
V loňském roce čekalo děvčata překvapení - měla za úkol vyrobit doplněk ke svému oblečení a následně ho prezentovat. Buďte v očekávání, jaké překvapení je připraveno pro tento ročník. Co však rádi prozradíme, je to, že je pro Vás připravena řada tradičních disciplín – představení se, rozhovor s porotou a promenáda.
Na vítězku a další vyhodnocené čekají zajímavé ceny – foto book od známého plzeňského fotografa Ivana Štefka, dárkové balíčky s kosmetikou a další. Letošní novinkou je možnost doporučit svoji sestru, kamarádku, dceru nebo známou a vyhrát při jejím vítězství hodnotnou cenu. V těchto dnech začíná registrace do soutěže na webových stránkách www.iris.snadno.eu  Možnost registrace potrvá až do 8. 6. 2014. Registrované dívky budou mít vstup do ZOO a BZ zdarma.
 
Fb události:
https://www.facebook.com/events/377847232359737/?fref=ts
 
a přesný odkaz na našem webu je http://www.iris.snadno.eu/14.6.html
 
V případě potřeby volejte 774 902 130
 

Leguán

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI