Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - NOVINKY - ODCHOVANÝ TRUPIÁL (VLHOVEC) A KRYSA PANAYSKÁ SOUTĚŽÍ O ZVÍŘE ROKU

Odchovaný trupiál (vlhovec) a krysa panayská soutěží o Zvíře roku

Plzeňský trupiál a krysa panayská čekají na vaše hlasy!!!

Vážení přátelé a podporovatelé Zoologických zahrad
Do soutěže o odchov roku a stavbu roku „BÍLÝ SLON“ v zoologických zahradách české a slovenské republiky, kterých je celkem 19, se v tomto roce přihlásilo 16 institucí ze 47 významnými odchovy.
Každým rokem se sdružení Česká ZOO snaží spolu s Unií českých a slovenských zoologických zahrad ohodnotit práci chovatelů. Pokud se podíváte na rozmanitost druhů, musíte dojít k názoru, že se ten nejlepší či nejcennější odchov nedá určit, proto jsme se rozhodli, že kromě komise složené ze 4 členů výboru Sdružení a 5 nezávislých odborníků určených Unií českých a slovenských zoologických zahrad, kteří určují co nejobjektivnější pořadí odchovů, se i Vy budete mít každoročně možnost zapojit  do vyhodnocení Bílého Slona. V letošním roce již podruhé umožníme veřejnosti hlasovat pro Zvíře roku.
Hlasovat pro svého zvířecího favorita můžete od 1. do 30.4. 2013 v SMS soutěži na webových stránkách:  
 http://ceskazoo.eu/bily-slon/soutez-zvire-roku-2013/
 , kde najdete přehled všech odchovů Zoologických zahrad přihlášených do soutěže. V tomto roce je hlasování umožněno i občanům Slovenské republiky. Aby bylo zcela zřejmé, že Vaše SMS dorazila, přijde po odhlasování na Váš mobilní telefon poděkování za hlasování v soutěži.
Podpořte svoji Zoologickou zahradu!!                                                    Množství SMS není omezeno a proto můžete poměrně výrazně zasáhnout do konečného umístění Vašeho oblíbeného zvířete či Vaší oblíbené ZOO.
Ze všech hlasujících budou vylosování tři výherci, kteří získají:
CELOROČNÍ PŘENOSNOU VSTUPENKU DO ZOO pro 1 osobu a to do nejbližší české nebo slovenské zoo v místě Vašeho bydliště, a upomínkové předměty zoologických zahrad.
Výherci budou pozváni na předání cen a vyhlášení vítězů BÍLÉHO SLONA 2012, které letos proběhne dne 22. Května 2013 v prostorách Kapucínského kláštera ve Fulneku. Těšíme se na Vaši účast v hlasování a na 3 výherce , které uvítáme na slavnostním vyhlášení cen „BÍLÝ SLON“ ve Fulneku.

Rys

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI