Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sdílejte tuto stránku na Facebooku Sledujte naše videa na YouTube ZOO Plzeň na TripAdvisor
Vyberte si jazyk
Česky English Deutsch Française По-ру́сски
Zapnout zvuk

ÚVODNÍ STRANA - NOVINKY - NOVINKY - SOBOTY 28.9. 5.10. V ZOO PŘINESOU ZAJÍMAVÉ AKCE

Soboty 28.9. 5.10. v zoo přinesou zajímavé akce


Přes tři kontinenty za medvědy

Již po několik let se mohou na sv. Václava 28. září vydat návštěvníci plzeňské zoologické a botanické zahrady za medvědy přes tři kontinenty - přes Afriku, Asii, a Euroasii - po trase, která jim nabízí různé soutěže a hry o zajímavé ceny. Nejinak tomu bude i tuto sobotu od 10 do 17 hod.

K medvědům povede od hlavní pokladny oblíbená soutěžní naučná stezka věnovaná zejména zvířatům žijícím na uvedených kontinentech.

Na ochozu nad medvědím výběhem bude na děti, ale i jejich rodiče, čekat několik hravých soutěží. Hlavním zdejším programem ale bude v 11, 13, 14, 15 a 16 velké medvědí klání. Zápasit mezi sebou ovšem nebudou míšové, nýbrž děti. V čem a jak? Nechte se překvapit, ale bude to stát zato!

Každoroční zábavný program u medvědů připomíná, že nestává  čas, v němž se huňáči začínají energeticky připravovat na zimní spánek.

Ryba

DESIGN ALEXANDR VACEK

EAZA Oficiální informační server města Plzně Unie českých a slovenských zoologických zahrad Unie botanických zahrad České republiky BGCI