Seznam kmotrů do č. 1700

10Nosál červenýMUDr. Jarmila Lišková, PlzeňStart v roce 1992, KK
11HutieDěti MŠ TrnováStart v roce 1992 na nutrii a želvu vroubenou
12SovyPionýr PS V. Kratochvíla, Starý PlzenecStart v roce 1992
38Sova pálenáNatálka a Matěj Škrdlovi, JihlavaAdopce od roku 1993, s přestávkou
58Čáp bílýGynekologicko-porodnická klinika PlzeňOd roku 1993
59Plameňák růžovýMiloslava Zůchová, PlzeňOd roku 1993 (sovice)
60Čimango falklandskýKlinika pneumologie a ftizeologie FN PlzeňOd roku 1993, KK
76Ropucha zelená, pralesničkyJiřina Hepová, KaznějovOd roku 1994
81Želva ostruhatáŽáci 22. ZŠ PlzeňOd roku 1994, KK
93Nosál červenýDěti 6. MŠ PlzeňOd roku 1994
111Želva ostruhatáViktor Bobiš, PlzeňOd roku 1994
113Rys kanadskýMichael Boušík, PlzeňOd roku 1995
123Sova pálená a chov sovKnihkupectví Moudrá sova PlzeňOd roku 1995
132Kachnička karolínskáVeronika Lukášová
134Zebra bezhříváŽáci 15. ZŠ PlzeňOd roku 1996 více zvířat
144Kachnička mandarínskáAleš Hájek, KaznějovOd roku 1996 berneška, labuť černá
153Tučňák HumboldtůvRodina Rezkova, PlzeňOd roku 1997
168Plameňák chilskýDěti 33. MŠ PlzeňOd roku 1997
176Daman kapskýSklenářství Marta Kaiserová a synOd roku 1997
189ŠimpanziceDěti 22. MŠ Z. Wintera, MŠ nám. Míru a MŠ Mánesova ul., PlzeňOd roku 1997 (nejprve kalous, rysec)
259Klokan rudýDěti ZŠ LedceOd roku 1998
261Nosál červenýManželé Žákovi, PlzeňOd roku 1998
299KorálovkaAlžbětka Traxmandlová, PlzeňOd roku 1999
336Lemur rudočelý TerezkaIng. Lumír Aschenbrenner, PlzeňOd roku 1999 (dříve lemur hnědý Kuba)
342Mangusta žíhanáDěti 90. MŠ PlzeňOd roku 1999 (nejprve mangusta žíhaná)
344Šimpanz učenlivýDěti 57. MŠ PlzeňOd roku 1999
355Šakal čabrakový, sup bělohlavýKolektiv pracovníků Odd. speciální diagnostiky ŠPAU FN Plzeň LochotínOd roku 2000 (dříve marabu)
357Želva ostruhatáDěti Mš. Třemošná - vesOd roku 2000, dříve páv
363Tučňák HumboldtůvŽáci ZŠ BřezniceOd roku 2000
376Kůň domácíDěti MŠ Nýřany II.Od roku 2000
381Orel volavýŽáci 11. ZŠ PlzeňOd roku 2000
410Neoféma modrohlavá, jespák bojovný, křeček skákavýRodina Švábenských a Lucie Vitoušová, PrahaOd roku 2001
413Klokan rudýDěti MŠ Nýřany I.Od roku 2001
418Klokan rudokrkýIng. Radek Dobeš, PříbramOd roku 2001
420Tygři ussurijštíPlzeňská teplárenská, a.sHlavní partner zoo
440Želva ostruhatáŽáci 26. ZŠ PlzeňOd roku 2002 (klokan rudokrký)
462Klokan rudýŽáci ZŠ HořoviceOd roku 2002 (výr africký)
468Rys kanadskýStudenti SPŠ strojnická a SOŠ prof. ŠvejcaraOd roku 2002 (dříve ocelot)
526panda červenáŽáci I. a II. stupně ZŠ Domažlice, Komenského 17Od roku 2003 (již více než 10 zvířat)
531Labuť černáDěti ze Školního klubu Sedmikráska při 21. ZŠ PlzeňOd roku 2003
536Vlk hřívnatý, pekari páskovaný, kosman bělovousýŽáci 31. ZŠ PlzeňOd roku 2003
541Tučňák Humboldtův, páv korunkatýDěti z MŠ Horní BřízaOd roku 2004
550KapybaraRodina Mičulkova, VšerubyOd roku 2004
588Želva paprsčitáOndřej ŠindelkaOd roku 2005
600Levhart čínskýŽáci ZŠ Klatovy, Plánická ul.Od roku 2005, již řada zvířat
601Psoun prériovýRodina Skočilova, RokycanyOd roku 2005
609Sovy (sova pálená)Obec NěmčoviceOd roku 2005, KK
614Oslík - kulanOto Berger, PlzeňOd roku 2005 - KK
625Klokan rudý SkippyŽáci ZŠ Sušice, Lerchova ul.Od roku 2005
628Antilopa jeleníIng. Karel Dolejš a fa Skeldo s.r.oOd roku 2005
632Tygr ussurijskýMUDr. Ivana Froňková, PřešticeOd roku 2005
637Káně rudoocasá JasmínaMichal a Magda Hercíkovi, Šárka Hurtová, Klatovy & PlzeňOd roku 2005
645Ara vojenský - samice ArjaAlice a Dan Tihelkovi, PlzeňOd roku 2005
660Liška chamaIng. Václav Liška, PlzeňOd roku 2006
662Velbloudi, tučňáciAMERICAN CHANCE CASINOS a.s., Česká KubiceOd roku 2006 Hlavní partner chovu
664Želva ostruhatáZŠ MýtoOd roku 2006 - KK
666Tereka jednovousá, varan černýŽáci ZŠ a MŠ ChotíkovOd roku 2006
669Tamarín žlutorukýŽáci ZŠ a MŠ Spálené PoříčíOd roku 2006
675Želva pardálíStudenti Střední živnostenské školy v SokolověOd roku 2006
676Šakal čabrakový - ArnieIng. Josef Kohout, PhD., PlzeňOd roku 2006
679Komba senegalská, pelikán australskýPetr Jiroušek, PlzeňOd roku 2006
695KorálovkaDavid a Nikola Stankeovi, PlzeňOd roku 2006
700Sova pálenáEva Malinová, KaznějovOd roku 2006
701Rys červenýMUDr.Helena Macháčková, Kaznějov"Od roku 2006; nejprve kočka krátkouchá
705Tarbík egyptskýMUDr. Jaroslava Tomanová, BloviceOd roku 2006
712Medvěd hnědý Honzík, Lvice Blanka, Lemur černý BlaženkaIng. Vladislav Vilímec, KdyněOd roku 2006
717Bazilišek zelený, varan modrýDr. Igor Ulč a Elizabeth Ulčová, PlzeňOd roku 2006
720Vakoveverka létaváDěti MŠ a ZŠ Starý SmolivecOd roku 2006, KK
723Agama filipínskáMax a Alex Haunerovi, PlzeňOd roku 2007, více zvířat
726Sova pálená, puštík bělavýMgr. Dagmar Bohdalová a Kryštof Bohdal, Český KrumlovOd roku 2007
729Kukačka guiraPavla Floriánová, PlzeňOd roku 2007
730Koza domácíOmniamed s.r.o., PlzeňOd roku 2007
742Šimpanzice BrigitteOdd. Geriatrie FN PlzeňOd roku 2007
748Nyala nížinná - chovKarin Vinšová, HoloubkovOd roku 2007 (nejprve sitatungy)
769Lama vikuňaDěti Mš Školní ul. PříbramOd roku 2007
771Gekoni Uroplatus fimbriatus, Teratoscincus scincus, Gekko geckoPetr Lobaz a Jana Trávníčková, PlzeňOd roku 2007
772Gekon Blaesodactylus boiviniEva Trávníčková, StrakoniceOd roku 2007
802ŽirafaZŠ Komenského, DomažliceOd roku 2007 více zvířat
841Krajta mřížkovanákapela Corchen, KladrubyOd roku 2008
846Rys kanadskýDUAN spol. s.r.o.Od roku 2008
853Jeřáb královský, ledňák obrovskýBlanka a Jan Hrabětovi, PlzeňOd roku 2008
885Vlha núbijskáJitka Hrabcová,DiS., Plzeň - LiticeOd roku 2009
888Daman kapskýPavel Horváth, StříbroOd roku 2009
896Tučňák Humboldtův, klokan rudokrký, vikuňa, želva pardálí, plameňák růžovýŽáci 13. ZŠ Plzeň, Habrmannova ul.Od roku 2009 a od roku 2015, 2017
903SovyŽáci ZŠ ChlumčanyOd roku 2009
914Vrána bělokrká (dříve havran)Havrani Plzeň Airsoft team PlzeňOd roku 2009
920Plameňák chilskýLucinka Janečková, ČemínyOd roku 2009
927Gueréza angolskáŽáci Zš Msgre Staška DomažliceOd roku 2010
930Kachnička karolínskáBruno Fischer, Karlovy VaryOd roku 2010 - KK
957Daman kapskýDominik a Nikol ForejtoviOd roku 2010 (nejprve veverky kapské)
958Vlk evropskýREISSWOLF likvidace dokumentů a dat,s.r.o., Kralupy nad VltavouOd roku 2010
962Sova pálenáMŠ KasejoviceOd roku 2010
964Vydra říční, panda červenáTomáš Havlíček, PlzeňOd roku 2010
972Snovač zahradníRodina Macnerova, PlzeňOd roku 2010
992Dikobraz srstnatonosý, hrabáč kapskýLucie Jírová, TlučnáOd roku 2010
1000Pisila čáponoháTomáš Krejčí s rodinouOd roku 2010
1005Kulan turkmenskýžáci ZŠ a MŠ Králův Dvůr PočaplyOd roku 2011
1027Majna RothschildovaŽáci ZŠ a MŠ LetinyOd roku 2011 (nejprve kapybara)
1033Hrdlička vínorudáPavel Hrdlička, PlzeňOd roku 2011
1039Sup bělohlavý, kapybaraMUDr. Rudolf Macháček , SokolovOd roku 2011
1042Prase domácí - přeštické (Kordulka)Viliam Sečkár, LibišOd roku 2011, KK 2020
1045Kaloň plavýNaděžda Auzská, PlzeňOd roku 2011
1046Plameňák růžovýBeneš a Michl, spol. s.r.o., PlzeňOd roku 2011
1054Sova pálenáPS Dobřany - DelfíniOd roku 2012
1057varan MertensůvMartin a Ondřej Houškovi, RokycanyOd roku 2012
1060sova pálenáMUDr. Vladimír KokešOd roku 2012
1061želva ostruhatáJan Procházka s rodinou, PlzeňOd roku 2012
1075tarbík velkýJohana Skočilová, RokycanyOd roku 2012
1079želva ostruhatá a pardálíJandíkovi, RadobyčiceOd roku 2012
1083zmije gabunskáLudmila Charvátová, PlzeňOd roku 2012 - KK
1084klokánek králíkovitýmanželé Štěpánkovi, PlzeňOd roku 2012
1085labuť černáMudr. Eliška Aschenbrennerová, PlzeňOd roku 2012
1094sup bělohlavýzaměstnanci Univerzitní knihovny _ZČU PlzeňOd roku 2012
1097kachnička karolínskáKarolínka Voříšková, PlzeňOd roku 2012
1098kachnička mandarínskáVeronika Voříšková, PlzeňOd roku 2012
1099noháč kapskýMUDr. Věra Ulčová, ŠťáhlavyOd roku 2012
1100zmije gabunská, mamba černá, taipan menšíPavel Toman, BloviceOd roku 2012 a 2015
1102strnad obecnýVáclav FuksOd roku 2012
1104labuť černáAlena BurianováOd roku 2012
1112plameňák chilskýJanečková Michalka, ČemínyOd roku 2012
1133sovyPS Tuláci, KlatovyOd roku 2012
1134Tarbík velkýMatýsek Kučera,   DýšinaOd roku 2013 - KK
1135Želva ostruhatáKatka a Jirka Kašpírkovi, PlzeňOd roku 2013
1137Labuť černáDanuše Krýslová Plzeň - ČerniceOd roku 2013, KK
1139Bazilišek hnědýMartina a Jan Pěchotovi, PlzeňOd roku 2012
1143Kosman bělovousýApliTax s.r.o., PlzeňOd roku 2012
1151Labuť černáMgr. Lenka KalnáOd roku 2013
1153Pásovec kulovitýIrena a Dana Zahoříkovy, PlzeňOd roku 2013
1157tamarín žlutoruký ZŠ StaňkovOd roku 2013
1158plameňák chilskýMatyáš GalanskýOd roku 2013
1168užovka podplamatá, koroptev polníPhDr. Iva Gregorová, PhD., PlzeňOd roku 2013
1172bodlinatka tmaváDavid Bistřický, RokycanyOd roku 2013
1177želva pardálí David Škopek, PlzeňOd roku 2013
1178klokan uru, liška kapskáMartin Škopek, Plzeň; Vladimír Škopek-StavebninyOd roku 2013
1180kobra siamská - párJUDr. Lenka Šlaufová, PlzeňOd roku 2013
1182sup bělohlavýPetra Křístková, Hromnice Od roku 2014
1182sup bělohlavýAleš FaustOd roku 2014
1184tučňák Vandenbergův  :-)  Pavel Mašek, Karlovy VaryOd roku 2014
1191želva pardálí50. MŠ PlzeňOd roku 2014
1192kosman běločelýMUDr. Jiřina Rusínová, PlzeňOd roku 2014
1198ovíječ maskovanýJan Klimeš, Česká BřízaOd roku 2014
1211nosorožec indickýPlzeňáčekOd roku 2011
1214plch savanovýMENSA ČR, o.s.Od roku 2014
1216užovka madagaskarská (leioheterodon), křovinář ostnitýJosef Hais, StaňkovOd roku 2014
1220klokan uruZŠ MerklínOd roku 2014
1222ženetka savanovámanželé Kopčíkovi, LibočanyOd roku 2015
1223tučňák HumboldtůvDagmar Šimánová, TřemošnáOd roku 2015
1228daman kapskýZŠ MilínOd roku 2015
1245lemur kataPlzeňská filharmonieOd roku 2015
1254ježek bělobřichýMgr. Pavel Toman, NýřanyOd roku 2015
1261chřestýšZŠ a MŠ Ludvíka Očenáška Dolní BěláOd roku 2015
1262chřestýšEliška Houšková, Dolní BěláOd roku 2015
1263kuandu obecný21. ZŠ PlzeňOd roku 2015
1268užovka růžkatáOndřej ŠvarcOd roku 2015
1281želva zelenaváEkotým ZŠ MilínOd roku 2015
1290želva paprsčitáMgr. Jana Stankiewiczová z NýrskaOd roku 2016
1291sova pálenáZdeněk Lebr, BlatnáOd roku 2016
1301kudu velký - pár, lvíček zlatohlavý34. ZŠ PlzeňOd roku 2016
1302hrošík liberijskýMěstský obvod Plzeň 4Od roku 2016
1303irbis horskýWaP Plzeň a Dětský domov StodOd roku 2016
1307kachnička mandarínskáTereza Brabcová, Dolní ŽandovOd roku 2016
1308kachnička karolinskáMichal Gezo, Mariánské LázněOd roku 2016
1310želva paprsčitáCVČ Mozaika RokycanyOd roku 2016
1318lipan podhornímanželé RyboviOd roku 2016
1319rosela pestráAlena Brabcová, Dolní ŽandovOd roku 2016
1320rosela PennantovaJarmila Roubová, Dolní ŽandovOd roku 2016
1327morče domácírodina Švormova, Plzeň- ValchaOd roku 2016
1334trnorep ozdobný, zmije řetízkováFrantišek PinkavaOd roku 2016
1335sova králičíVendula Lucáková a Jaroslav Buřič, PlzeňOd roku 2016
1339poletuška asapanVeronika a Přemysl MácoviOd roku 2016
1342veverka rudobřicháJosef ŽákOd roku 2016
1343želva vroubená91. MŠ PlzeňOd roku 2016
1345špaček růžový - 4 jedincirodina Špačkova, KlatovyOd roku 2017
1349klokan obrovskýLenka  a Luboš Fryčkovi z PlzněOd roku 2017 - KK
1351nosorožec indický, želva zelenaváVeronika a Zdeňka JelínkovyOd roku 2017 - KK
1354dytík velkýIveta Mészárosová a Ondřej KouraOd roku 2017
1363pes ušatýŠárka Maňáková, Měcholupy u BlovicOd roku 2017
1364tučňák HumboldtůvMartin Kesl, Měcholupy u BlovicOd roku 2017
1374želva ostruhatáKateřina Tobiášová MattasováOd roku 2017
1378chameleon obrovský/vlha núbijskárodina Barčákova, PlzeňOd roku 2017
1379chameleon jemenskýHonzík a Hanička Sinkulovi, RybniceOd roku 2018
1380plch zahradníTaťána Jandová a Jakub HolýOd roku 2018
1381chřestýš brazilský - 2 jedinciTereza Šimáčková, PlzeňOd roku 2018  - KK
1382varan MertensůvZŠ OsvračínOd roku 2018
1388želva ostruhatá, hrabáč kapskýVojta a Ondra Pechovi, SedlecOd roku 2018
1390lama vikuňaMUDr. Anna KřivancováOd roku 2018
1391bodlinatkaKubík KrejčíOd roku 2018
1392vlha núbijskáPája KrejčíOd roku 2018
1393oblovkaŠneci v běhuOd roku 2018
1394kuandu obecnýJan Hrabík, KlabavaOd roku 2018
1395plameňák růžovýEva KončelováOd roku 2018
1401lemur rákosovýZŠ Dobřany, tř. 1. MájeOd roku 2018
1403kuandu obecnýAlena Lorenc Haasová a Václav LorencOd roku 2018
1404gepard súdánský, lama vikuňa, panda červenáMartina Krechowská, PlzeňOd roku 2018
1406křovinář němýMVDr. Christoph SchneiderOd roku 2018
1407jeřáb královskýJulinka a Petřík KřížkoviOd roku 2018
1408sojkovec dvoubrarvýDANZA RokycanyOd roku 2018
1410ptáci Sibiřského lesaŠárka NyklesováOd roku 2018
1412vlk hřivnatý AnnaRadka Anja LarssonOd roku 2018
1413lemur rákosovýZŠ Horní BřízaOd roku 2018
1414krysa obláčkováFrantišek SvobodaOd roku 2018
1419tamarín bělohubýVeronika KolářováOd roku 2018
1420vampýr dlouhojazyčnýTereza MyslíkováOd roku 2019
1421krysa Heayneova, krysa největšíKristýna RothováOd roku 2019
1422rypoš lysýJakub JirsaOd roku 2019
1423motýliJaroslav VágnerOd roku 2019
1425želva zelenaváKateřina Šrámková a Petra KovacsováOd roku 2019
1428agama filipínskáRadek HouškaOd roku 2019
1429křeček skákavýrodina ŠudřichovaOd roku 2019 - KK
1430kagu chocholatý - dvojiceIng. Oldřiška SamkováOd roku 2019 - KK
1432ara vojenskýAntonín ValentaOd roku 2019
1434plameňák růžovýJohanka a Kuba FořtíkoviOd roku 2019
1436lama vikuňa1. ZŠ PlzeňOd roku 2019
1437klokan parmaFilip ŠašekOd roku 2019
1440kuandu obecnýMájový spolek přátel zooOd roku 2019
1445plameňák růžovýMUDr. Zuzana VackováOd roku 2019
1450korovec jedovatýVáclav NesvačilOd roku 2019
1451makak lví AishaLilien Röhl a Evelyn RöhlOd roku 2019
1452kobra královskáEvelyn Röhl a Lilien RöhlOd roku 2019
1457vlk obecný, panda červená, rys červenýEnter Computer, PlzeňOd roku 2019, v roce 2020 KK II.
1458krokodýl filipínskýSILNICE NEPOMUK s.r.o.Od roku 2019
1459voduška červenážáci 6.B 2. ZŠ PlzeňOd roku 2019
1460kaloň zlatýZubní oddělení EUC kliniky PlzeňOd roku 2019
1462kaloň zlatýMarkéta LarssonOd roku 2019
1463slavík kaliopaMartina NovákováOd roku 2019
1464mangusta žíhanážáci 4. C 7. ZŠ PlzeňOd roku 2019
1466nosorožec indickýPetra NademlejnskáOd roku 2019 - KK
1467mangusta žíhanáBarnabáš BaumrukOd roku 2019
1469sup bělohlavýJana a Martin PaidaroviOd roku 2019
1470kystráček modrolícíTomáš JanoušekOd roku 2019
1471sojkovec dvoubarvýIvana, Jan a Martina BlahníkoviOd roku 2019
1472želva zelenaváRodina MarešovaOd roku 2019
1473lemur rákosovýVěra a Patrice MarkoviOd roku 2019
1474krysa obláčkováHana ZborníkováOd roku 2019
1476tučňák HumboldtůvHana a Roman KvitoviOd roku 2019 - KK
1477rypoš lysýVít HavelOd roku 2019
1481želva zelenaváAnna Karlíková-KinskáOd roku 2019
1482želva obrovskáBořivoj SkočdopoleOd roku 2020
1483goralEmil FrančeOd roku 2020   KK
1484seriema rudozobáVladimír BlažekOd roku 2020
1485vampýr dlouhojazyčný, kosman zakrslýAlena TintěrováOd roku 2020
1486pes ušatý, kormorán velkýKamil a Romana SalcmanoviOd roku 2020 KK
1487klokan obrovskýJiří a Veronika NetrvaloviOd roku 2020 KK
1488kapybararodina Švarcova, TřemošnáOd roku 2020 KK
1489tučňák HumboldtůvEma HalasováOd roku 2020 KK
1490tarbíkJana MartínkováOd roku 2020 KK
1491jeřáb mandžuskýLukáš ŘežábOd roku 2020 KK
1492zoborožec luzonskýrodina Bierhanzlova, PlzeňOd roku 2020 KK
1493mangusta žíhanáMUDr. Eva NavrátilováOd roku 2020 KK
1494plameňák růžovýMilada MichalcováOd roku 2020 KK
1495želva pardálíKačenka Šmídlová, JirkovOd roku 2020 KK
1496šimpanz učenlivý CailaIva VackováOd roku 2020 KK
1497želva obrovskárodina Bauerova, TachovOd roku 2020 KK
1498papoušek vlnkovaný - hejnorodina Topičova, PlzeňOd roku 2020 KK
1499papoušek chocholatýJaroslav ČubrOd roku 2020 KK
1500krysa obláčkováJaroslava Kurzová, VrchlabíOd roku 2020 KK
1501tarbík velkýrodina Horňákova, PlzeňOd roku 2020 KK
1502gueréza angolskáMUDr. Blanka Paulová, PlzeňOd roku 2020 KK
1503emu hnědýDana Šmídová, PlzeňOd roku 2020 KK
1504klokan rudokrkýOlga Fraňková, JindřichoviceOd roku 2020 KK
1505straka iberskáVladimír Straka, PrahaOd roku 2020 KK
1506daman stepní - 2 jedinciJana a Petr Březinovi, PlzeňOd roku 2020 KK
1507kaloň plavýVanda Strejčková, PlzeňOd roku 2020 KK
1508želva obrovskáDarina Kubešová, MělníkOd roku 2020 KK
1509jeřáb AntigoninKateřina KaderováOd roku 2020 KK
1510vlk hřivnatýrodina Brnušákova, Běštín BezdědičkyOd roku 2020 KK
1511ibis skalníMartina KšírováOd roku 2020 KK
1512myš čtyřpruhá, páv korunkatýmanželé KmínkoviOd roku 2020 KK
1513bodlinatka tmavá/želva obrovskáMichaela HelmováOd roku 2020 KK
1514volavka rusohlaváDominik Nerad, Karlovy VaryOd roku 2020 KK
1515klokan bažinnýFilip a Naty Tomanovi TřemošnáOd roku 2020 KK
1516smrtonoš zmijí, užovka růžkatáLadislava NěmčicováOd roku 2020 KK
1517plameňák růžovýNela Papežová, PlzeňOd roku 2020 KK
1518bércoun africkýPetr Eliáš, PlzeňOd roku 2020 KK
1519daman stepní - 2 jedincirodina Mošnova, PlzeňOd roku 2020 KK
1520rys červenýLada a Ivan Jílkovi, PřešticeOd roku 2020 KK
1521ovíječ maskovanýZuzka a Marek Krhovjákovi, ZátorOd roku 2020 KK
1522klokan rudokrkýLaura Gross, AšOd roku 2020 KK
1523želva pardálíTery, Áďa, Andrea a Martin Pavlíkovi, StaňkovOd roku 2020 KK
1524tamarín sedlovýBláhovi, PlzeňOd roku 2020 KK
1525kočka palawanskáDaniela Voldřichová, PlzeňOd roku 2020 KK
1526sup bělohlavý, kondor královskýLukáš Kielberger, PlzeňOd roku 2020 KK
1527kosman zakrslý

Alena Tintěrová a Eva Navrátilová

Od roku 2020 KK
1528tamarín žlutorukýJan Petele a Sandra ŠarlákováOd roku 2020 KK
1529králík domácí - samice, morče domácíNikola Rydrychová, Rožmitál pod TřemšínemOd roku 2020 KK
1530rypoš lysýMartina Jiříčková, DobřanyOd roku 2020 KK
1531ledňák modrokřídlýJiříčkovi, DobřanyOd roku 2020 KK
1532voduška červenáAlena BischofováOd roku 2020 KK
1533ibis skalní - párPetra BischofováOd roku 2020 KK
1534vikuňaVikuňky od MulačůOd roku 2020 KK
1535lori novokaledonskýMagdaléna a MatyldaOd roku 2020 KK
1536labuť Bewickova, husice nilskáMiroslav BošekOd roku 2020 KK
1537kachnička karolínská a mandarínská - párRichard Hansel, Silvie MaciarzováOd roku 2020 KK
1538želva zelenaváVěra ČesákováOd roku 2020 KK
1539krysa obláčkováEliška HikováOd roku 2020 KK
1540klokánek králíkovitýrodina Koubkova, StrážOd roku 2020 KK
1541bodlinatka tmaváJana HlaváčováOd roku 2020 KK
1542ovce domácí - šumavkaPavla HlaváčováOd roku 2020 KK
1543ovce domácí - borderleicesterJana HlaváčováOd roku 2020 KK
1544užovka růžkatáFilip MelichOd roku 2020 KK
1545mirikinaArchetiko, s.r.o.Od roku 2020 KK
1546kaloň zlatýing. Markéta Bošková, LosináOd roku 2020 KK
1547tučňák HumboldtůvMUDr. Iveta PivovarováOd roku 2020 KK
1548lemur kataAdélka Frantlová, Anička Frantlová a Matěj FrantlOd roku 2020 KK
1549želva paprsčitáAlena Lechmanová, PňovanyOd roku 2020 KK
1550rybák inka - 2 jedinciMilena ZáhrobskáOd roku 2020 KK
1551plameňák chilskýAlena Vodičková a žáci 5.C 2019/2020Od roku 2020 KK
1552želva zelenaváTomáš a Martin Valenzovi, DobřanyOd roku 2020 KK
1553křeček skákavýAlžběta RůžkováOd roku 2020 KK
1554agama filipínskáJana Hlaváčová, Zruč-SenecOd roku 2020 KK
1555lori novokaledonskýAnna a Emma Kolářovy , ČižiceOd roku 2020 KK
1556labuť černáKvěta KeslováOd roku 2020 KK
1557klokan bažinnýVladimíra TrnkováOd roku 2020 KK
1558tučňák HumboldtůvJiří NěmecOd roku 2020 KK
1559vlk evropskýBohumil ZikmundOd roku 2020 KK
1560kiangZdeňka ZikmundováOd roku 2020 KK
1561plameňák chilskýIveta BerkováOd roku 2020 KK
1562pes ušatýLibuše VrzalováOd roku 2020 KK
1563ovce domácí - šumavkaMarie Řežná, PlzeňOd roku 2020 KK
1564kuandu obecnýVojtěch HazdraOd roku 2020 KK
1565dytík velký, dytík úhorní, sojkovec dvoubarvýEva HalámkováOd roku 2020 KK
1566želva zelenaváKlára HeřmanováOd roku 2020 KK
1567nestor keaDavid Fronk, Ondřej BenešOd roku 2020 KK
1568tučňák HumboldtůvMgr. Zuzana Trnavská, PlzeňOd roku 2020 KK
1569ledňáček zelenohlavýrodina Kastnerova, PlzeňOd roku 2020 KK
1570argus okatý, pásovec štětinatýKryštof, Štěpán a Martin Augustovi a rodina SchlesingerovaOd roku 2020 KK
1571tenkozobec opačnýIlona Dusslová a Bohumil Vejskal Od roku 2020 KK
1572tenkozobec opačnýKristýnka Faloutová, Nekvasovy Od roku 2020 KK
1573ženetka savanováLinda Rey GonzalezOd roku 2020 KK
1574kulanMUDr. Soňa MíčkováOd roku 2020 KK
1575lemur rákosovýPavla ŠestákováOd roku 2020 KK
1577kudu velký, buvolec běločelýJana PatrovskáOd roku 2020 KK
1578kuskus pozemníAnna Čadková, Hana Mošnová, Martin ČadekOd roku 2020 KK
1579kuandu obecný, sumec velkýFélix Kokoška a Johana KokoškováOd roku 2020 KK
1580klokan rudokrký, pískomil mongolskýIUP ČEZ ProdejOd roku 2020
1581plameňák růžovýTerka a Lucka Pezlovy, OsvračínOd roku 2020
1582krysa obláčkováAdéla HikováOd roku 2020 KK
1583mangusta žíhanáPro Truck autopříslušenství s.r.o.Od roku 2020
1584želva nádhernáDana BrožkováOd roku 2020
1585užovka růžkatáVojtěch a Zuzana Kohoutovi, StodOd roku 2020
1586zákeřnice, sklípkan, pralesnička, rypoš lysýAnežka Rousová a Lukáš MartínekOd roku 2020
1587kachnička mandarínskáMilan KlečkaOd roku 2020
1588plameňák růžovýKlára FenclováOd roku 2020
1589želva ostruhatáMgr. Jindřich PavlíkOd roku 2020
1590korovec jedovatýMgr. Emil ŠnaidaufOd roku 2020
1591agama filipínskáZuzana HanzlíkováOd roku 2020
1592plameňák růžovýLenka JirkovskáOd roku 2020
1593želva paprsčitárodina TůmovaOd roku 2020
1594želva pardálí a želva paprsčitácentrum HájekOd roku 2020
1595veverka kapskáMgr. Jana HajšmanováOd roku 2020
1596páv korunkatý (páv a 2 pávice)Jan HofreiterOd roku 2020
1597jak tibetskýDaikin Industries Czech Republic s.r.o. , PlzeňOd roku 2020
1598velemyš obláčkováMarkéta RoubalováOd roku 2020
1599křeček skákavýEliška ZichováOd roku 2020
1600kosman běločelýZŠ a MŠ Dolní LukaviceOd roku 2020
1601plameňák chilskýPetr ChotěborskýOd roku 2020
1602tenkozobec opačný, kvakoš noční, čejka laločnatáEva HalámkováOd roku 2020
1603nosál červenýMartin, Martínek a Hana NoskoviOd roku 2020
1604žirafa RothschildovaPPD stav s.r.o.Od roku 2020
1605žirafa RothschildovaAUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER, s.r.o.Od roku 2020 - partner chovu
1606zebra bezhřívážáci, studenti a vyučující ze Střední zdravotnické  a vyšší zdravotnické školy PlzeňOd roku 2020 - KK
1607kachna domácí - saská - 2 jedinciPavla FrankováOd roku 2020 - KK
1608osinák africký a rosela penantAdam a Alice ŠtěpaníkoviOd roku 2020 - KK
1609volavka rusohlaváJarka a Pepík HajšmanoviOd roku 2020 - KK
1610čížek lesní, sklípkan herkulesJiří Čížek, DřínovOd roku 2020 - KK
1611plameňák růžovýFresh Bar Galerie/ PražskáOd roku 2020 - KK
1612kvakoš noční, pelikán severoamerickýJaroslava Matějovičová, TachovOd roku 2020 - KK
1613agama trpasličíAlex a Max Haunerovi, PlzeňOd roku 2020 - KK
1614kočka palawanskáMUDr. Zuzana ŠtikováOd roku 2020 - KK
1615nosál červenýJiří PechOd roku 2020 - KK
1616agama filipínskáŠimon a Mikuláš VoráčkoviOd roku 2020 - KK
1617kolpík africkýVladimíra Litvíková, StodOd roku 2020 - KK
16182 hrdličky sokorské a sojkovci modrotemennírodina Steinbachova, ŠtěnoviceOd roku 2020 - KK
1619kolpík africkýIvča a LenuOd roku 2020 - KK
1620berneška havajskáMonika ŠtolcováOd roku 2020 - KK
1621kachnička karolínská, kachnička mandarínská, tenkozobec opačnýJitka HorskáOd roku 2020 - KK
1622felsuma madagaskarskáBřetislav KrupičkaOd roku 2020 - KK
1623pásovec štětinatýrodina BechyňovaOd roku 2020 - KK
1624varan MertensůvEliška ŠnajdrováOd roku 2020 - KK
1625užovka růžkatá, chřestýš arubský, křovinář němýViktor PátekOd roku 2020 - KK
1626paka nížinná - párHelča a Anička GetachewovyOd roku 2020 - KK
1627kudu velký - párDoc. MUDr. Lýdia Vargová, PhD. a Sylva HlaváčkováOd roku 2020 - KK
1628nestor keaMikuláš LadomirjakOd roku 2020 - KK
1629lori sumbawskýMartin SmejkalOd roku 2020 - KK
1630vlk hřivnatýRobert AdamecOd roku 2020 - KK
1631kuandu obecný, gekon řasnatýIrena a Jiří ZahoříkoviOd roku 2020 - KK
1632gekon modrý, leguánek modravý, scink přilbový, drakoun, rosela žlutobřichá, kururo, moko skalní, bércoun africkýVáclav TikalOd roku 2020 - KK
1633varan modrý, poštolka pestráAlena DoudováOd roku 2020 - KK
1634pes ušatýrodina JarenovaOd roku 2020 - KK
1635kolpík africkýAdam a Veronika JandoviOd roku 2020 - KK
1636kosman stříbřitýZuzana NováOd roku 2020 - KK
1637kondor havranovitýJan a Jitka TomanoviOd roku 2020 - KK
1638tur domácí - česká červinkaMichal KlímaOd roku 2020 - KK
1639výreček filipínskýKarin MacháčkováOd roku 2020 - KK
1640klokánek rudohnědýAnna JunkováOd roku 2020 - KK
1641klokan rudýmanželé ŠtádleroviOd roku 2020 - KK
1642želva obrovskámanželé KokoškoviOd roku 2020 - KK
1643mamba úzkohlaváJiří PravdaOd roku 2020 - KK
1644klokánek rudohnědýNikolas JunkOd roku 2020 - KK
1645kosman stříbřitýMiroslav BuřičOd roku 2020 - KK
1646tučňák HumboldtůvZuzana SodomkováOd roku 2020 - KK
1647želva pardálíKarolína ChadimováOd roku 2020 - KK
1648vampýrKateřina ChadimováOd roku 2020 - KK
1649bičochvost (Takydromus dorsalis) - celá skupinaRepti PlanetOd roku 2020
1651kočka palawanská - párLucie FrankováOd roku 2020 - KK
1652pralesnička - 2 jedinciIvana HrubáOd roku 2020 - KK
1653leguánek obojkovýYvona ŠpetováOd roku 2020 - KK
1654tučňák HumboldtůvKarolína KauckáOd roku 2020 - KK
1655ibis posvátnýManželé ZichoviOd roku 2020 - KK
1656želva nádhernáJarka a Pavel VochOd roku 2020 - KK
1657želva parsčitáŠimon Michl, Hana PěchoučkováOd roku 2020 - KK
1658výreček filipínský, sova pálenáHana LodlováOd roku 2020 - KK
1659sova šedolícíNatálka SpíralováOd roku 2020 - KK
1660goral sečuánskýKlára a Vojtěch ČechuroviOd roku 2020 - KK
1661kuandu obecnýGenomia s.r.o. - genetická laboratořOd roku 2020 - KK
1662rosela pestráLucie MolnárováOd roku 2020 - KK
1663pstruh obecnýMichal MotlOd roku 2020 - KK
1664velbloud dvouhrbýRadovan a Zuzana ŘezáčoviOd roku 2020 - KK
1665argus okatýKolektiv prodejny Lidl GerskáOd roku 2020 - KK
1666tučňák HumboldtůvNatálka a Barunka Čejkovy, Osek u RokycanOd roku 2020 - KK
1667užovka růžkatáJan FrankOd roku 2020 - KK
1668straka iberijskáJulinka a Lukášek StrakoviOd roku 2020 - KK
1669vlk hřivnatýIva KučerováOd roku 2020 - KK
1670kolibřík AmaziliinČepro a.s. a Císař, Češka, Smutný s.r.o.Od roku 2020 - KK
1671kapybaraLOT QuadratoviOd roku 2020 - KK
1672káně rudoocasáMartin BohuněkOd roku 2020 - KK
1673plameňák růžovýMelissa MaurerOd roku 2020 - KK
1675lemur hnědýFilip JežekOd roku 2020 - KK
1676papoušek chocholatýEliška Cibulková a Markéta ZachováOd roku 2020 - KK
1677kosman běločelýManželé Lencovi a kamarádi  Od roku 2020 - KK
1678klokan obrovskýEma Taušlová a Petra Taušl ProcházkováOd roku 2020 - KK
1679gepard a sýček obecnýSTAKS Group s.r.o.Od roku 2020 - KK
1680klokan rudokrkýMš Staňkov
1681panda červenáAlenka Havlová
1682chameleon jemenský v Akva Terarodina MejcharovaOd roku 2020 - KK
1683promyka červenáMiroslav ŠlejmarOd roku 2020 - KK
1684paka nížinnáMiroslava MihalikováOd roku 2020 - KK
1685kulík zlatý, kulík písečný, 2 ústřičníciVeronik KavanováOd roku 2020 - KK
1686hroznýš psohlavý, pelikán bílýTomáš Čech, Linda ČechováOd roku 2020 - KK
1687rosela penantŠárka a Rozálie KeilovyOd roku 2020 - KK
1688kaloň zlatýJan LaierOd roku 2020 - KK
1689užovka růžkatáVáclav AuterskýOd roku 2020 - KK
1690kaloň egyptskýVáclav a Marcela AuterskýchOd roku 2020 - KK
1691gueréza angolskáMONTAN Plzeň s.r.o.Od roku 2020 - KK
1692kočkodan BrazzůvMartin PickaOd roku 2020 - KK
1693matamata třásnitáJana a Petra KollrossovyOd roku 2020 - KK
1694lev berberský MatesRecyklbox s.r.o.Od roku 2020 - KK
1695tučňák HumboldtůvJan KřivánekOd roku 2020 - KK
1696kukačka obecnáVáclav VaníkOd roku 2020 - KK
1697papoušek vlnkovaný - žlutá formaJiřina MühlsteinováOd roku 2020 - KK
1698tučňák HumboldtůvVáclav KrausOd roku 2020 - KK
1699vlk evropskýHana KitzbergerováOd roku 2020 - KK
1700veverka rudobřichá - 2 kusyPetra NahodilováOd roku 2020 - KK

 KK = adopce v době koronakrize (nová, prodloužená, navýšená) - děkujeme

Uvedeny jsou pouze adopce uhrazené v letech 2020 - 2021 (nové či prodloužené / opakované)

Firmy, společnosti, instituce, osobnosti, čestné a reciproční adopce

 

Č. Číslo adopceZvířePatronPoznámka
11302Kůň hafling – Hrošík liberijský MonikaMěstský obvod Plzeň 4
2Holub krvavýMons. Tomáš Holub
3Vlk evropskýIng. Pavel Kotas
4Zubr evropský - OntarioJaroslav Šobr a ZŠ Staňkov
5Gepard súdánský Khalid a Rayan, Gueréza DémonBc. Eva Herinková, Plzeň
6Lvíče Amira, jelen timorský, velbloud Anissa, nosorožec RůženkaMartin Zrzavecký, Plzeň
7Tučňák Humboldtův Martin, tygr ussurijský, pásovec kulovitý Vladimír, sumec bílý Metoděj, kulan Ema, šimpanz CailaMgr. Martin Baxa,  primátor města Plzně
8Gibon bělolící Luki, gueréza angolská KubíčekMartin Otava, ředitel DJKT
91303Irbis horskýWaP (Euronova Group) a DD Stod
101293Šimpanz učenlivýTSE, spol s.r.o.
11Nosorožec indickýBushman
121077Šimpanz učenlivýSUS Production/Majáles
131211Nosorožec indickýPlzeňáček
141261ChřestýšZŠ a MŠ Ludvíka Očenáška Dolní Bělá
151262ChřestýšEliška Houšková
161343Želva vroubená91. MŠ Plzeň
171263Kuandu obecný21. ZŠ Plzeň
18Lemur kata, lemur rákosový IvoIvo Grüner, předseda ROP Jihozápad, náměstek hejtmana PK
19Lemur tmavý PaulPavel Hroch, člen Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad
20Lemur límcový OldaMgr. Michaela Šímová, ředitelka Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad
21Lemur hnědý - DannyIng. Mgr. Iveta Hametová, vedoucí územního odbou Plzeň Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad
22Prase domácí - přeštickéRestaurace Přeštická svině
23Kůň domácí - Baron, rys kanadský, panda červená - Nepálmístostarosta MO1 Jiří Uhlík, MBA
24Rys kanadskýDomovinka, sociální služby o.p.s.
25Lvi berberští Damali, Deema a DabirMarcela Krejsová a Martin Stránský
26Tučňák Humboldtův, velbloud dvouhrbý, lev berberský, klokan rudokrký - EdaMgr. Roman Zarzycký, 1. náměstek primátora města Plzně
27zebra stepníIng. Helena Řežábová, Mgr. Ilona Jehličková
28Velbloud dvouhrbýMgr. Lucie Kantorová
29Žirafa RothschildovaPhDr. Hana Gerzanicová
30Gibon bělolící - mláděDenis Kocur, Plzeň
311680Klokan rudokrkýMŠ Staňkov
321681Panda červenáAlenka Havlová

 

VÁNOČNÍ PRODEJ PERMANENTEK s výběrem dat platnosti od 24. 12. a 1. 1. začíná na pokladnách… číst dále
AKVA TERA -  dočasná ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY!ČT, PÁ 9.–10. 12. JE Z TECHNICKÝCH… číst dále
Test není pro návštěvu nutný, RESPIRÁTORY JSOU POVINNÉ VE VŠECH VNITŘNÍCH PROSTORÁCH (pavilony,… číst dále
Děkujeme Vám! Přestože celý svět v roce 2020 zasáhla pandemie COVID-19, vy jste neváhali… číst dále
ObčerstveníObčerstvení GiftshopGiftshop WebkameryWebkamery PřírůstkyPřírůstky Veřejná krmeníVeřejná krmení Sponzoring a adopceSponzoring a adopce
Otevírací doba

březen–říjen: 8.00–19.00  (pokladna do 18:00)
listopad–únor: 9.00–17.00  (pokl. do 16:30)

Otevřeno 365 dní v roce včetně svátků, Vánoc a Nového roku! (DinoPark otevřen pouze od dubna do října). Více zde.

Najdete nás zde.

Vstupné

Zoologická a botanická zahrada (Zoo):

dospělí:190 Kč
děti, studenti, senioři:      140
rodiny (2+2):                      620

Zoo + DinoPark (pouze duben–říjen):

dospělí:320 Kč
děti a studenti:230 Kč
rodiny (2+2):                      1030 

Podrobné vstupné a slevy zde.

Počasí v Plzni
Lemur
Facebook ZOOZoo
Facebook Akva-TeraAkva-Tera
Youtube
Instagram
Tripadvisor